דיור מוגן > דפי תוכן > פעילויות ושירותים מיוחדים בדיור מוגן

פעילויות ושירותים מיוחדים בדיור מוגן:

דיור מוגן מספק שירותים רבים, האושר והסיפוק של הדיירים הם החשובים ביותר, לכן דיירי הדיור המוגן לא צריכים ללכת רחוק מדי כדי למצוא מספרה או מכבסה כי הכל קיים בתוך המתחם. בנוסף ניתן למצוא אולם אירועים, בית כנסת, אודיטוריום וקפיטיריה. חיי החברה של הדיירים מאוד חשובים, וישנו דגש על כך שכל אחד יפתח את חייו החברתיים.

בנוסף, מגורים בדיור המוגן מאפשרים תמיכה בבריאות הדיירים ועל כן מצויים במתחם גם מרפאה ומרפאת שיניים. הדיירים לא צריכים לצאת מהאחוזה כדי להבריא וכדי שיהיה להם חיי חברה.

דבר נוסף שחשוב לבחון בבחירת דיור מוגן הוא כמות הפעילויות וחיי החברה המציע כל בית דיור מוגן . הפעילות הספורטיבית חשובה ביותר לבריאות הוריכם, הפיזית ובעיקר הנפשית. בבואכם לבחור דיור מוגן חשוב מאוד לבחון את אפשרויות הספורט הנמצאות בו. דיור מוגן המכיל חדר כושר, בריכה וחוגי התעמלות הינו רצוי ביותר. מלבד העובדה כי הפעילות הספורטיבית בריאה ואקוטית בגיל זה, ידוע כי פעילות ספורטיבית מכל סוג משחררת אנדורפינים בגוף ומשפרת את מצה הרוח. פעילות ספורטיבית בבית דיור מוגן הינה אפשרות מצוינת עבור הדיירים ליצור קשרים חברתיים. חשוב לבחון כמה משקיע כל בית דיור מוגן בפיתוח חיי החברה בעזרת חוגים ופעילויות חברתיות נוספות. הפן האמנותי חשוב אף הוא ודיירים רבים מגלים בעצמם צדדים יצירתיים מעניינים שלא גילו כל חייהם.

כאשר אתם מחפשים מקום לנפוש בו, וודאי תבדקו האם קיימת בריכה, האם היא מחוממת, כיצד היא נראית וכו'. השאלות הללו עולות גם בבחירת דיור מוגן, שכן הבריכה מעידה על מספר אלמנטים מאוד חשובים. בריכה מפארת את המקום ומשווה לו מראה יוקרתי, בנוסף לכך, נוכחות הבריכה מזכירה את הדאגה והאחריות הנובעים מהנהלת הדיור המוגן כלפי הדיירים.

דיור מוגן עם בריכה מאפשר לבני הגיל השלישי לשמור על כושר גופני, דבר שחשוב ביותר במיוחד בגילאים אלו. חוסר תנועה מתמשך עלול לגרום לניוון הגוף ובכך להשפיע על מצב הנפשי והפיזי של האדם. דיור מוגן עם בריכה מעניק למקום פאר לצד שמירה על הגוף.

דיירים של דיור מוגן

לחץ להגדלה   לחץ להגדלה