דיור מוגן > דפי תוכן > למי מיועד הדיור המוגן?

למי מיועד הדיור המוגן?:

קשישים צריכים טיפול מיוחד, אנשים שיהיו איתם יום ולילה, שידאגו לצרכים שלהם, לרצונות המיוחדים שלהם, ושיאהבו אותם, בגלל זה נווה חוף הקים דיור מוגן לקשיש. בעצם דיור מוגן לקשיש מציע לדיירים מגוון רב של שירותים, כמו למשל מרפאה במתחם, מרפאת שיניים, מינימרקט, עובדת סוציאלית , עמדת קבלה ועמדת שמירה שעובדים 24 שעות ביממה, וזה עוד כלום! דיור מוגן לקשיש מציע גם דירות מרהיבות כדי שהדיירים יגורו בנוח ובשלווה, עם נופים לים, או לגנים הקסומים של המתחם. דיור מוגן לקשיש דואג לבריאות , דואג לנפש, דואג להכל!

דיור מוגן לגיל הזהב

גיל הזהב הוא התקופה בו מבחינת הגיל האדם מזדקן, אך איכות החיים רק הולכת ומשתבחת. אדם שעבד קשה רוב חייו, כעת רוצה לנוח וליהנות מפרי עמלו. דיור מוגן לגיל הזהב מאפשר לו את כל זה ואפילו יותר. דיור מוגן לגיל הזהב מעניק לאדם את הזכות המגיעה לו, לחיות את החיים ברמה גבוהה, אם מדובר בחיי חברה תוססים ובפעילויות של אמנות וספורט, ואם מדובר בהעשרת עולם הריקוד והזמר. דיור מוגן לגיל הזהב מאפשר לבני הגיל השלישי לקבל את הנאות החיים לאחר שנים של נתינה אינסופית לבני המשפחה ולסובבים אותם

דיור מוגן לאנשים שאתם אוהבים

הורינו הם יקרים לנו, הם אלו שגידלו אותנו באהבה ובדאגה אינסופית, ההורים היו שם תמיד בשבילנו, בכל רגע. ישנו גיל מסוים שכשמגיעים אליו היוצרות מתהפכות, כעת ההורים הם כמו הילדים שלנו, אנחנו צריכים לדאוג להם, להאכיל, להלביש, לטפל, להיות שם בשבילם. אך כיצד נוכל לעשות זאת במקביל לעבודה ולחיי המשפחה החדשים שיצרנו? לשם כך קיים דיור מוגן לאנשים שאתם אוהבים , דיור מוגן שכזה מרכיב חיי חברה, ספורט, אמנות, פעילויות רבות ומגוונות, ובכך אנו יודעים שהדאגה להורים נמשכת אך נתמכת בגורם אחר. דיור מוגן לאנשים שאתם אוהבים מהווה פיתרון מצוין וידיעה שההורים שלנו בידיים הטובות ביותר.

דיור מוגן לקשיש

לחץ להגדלה   לחץ להגדלה