דיור מוגן > דפי תוכן > דיור מוגן יוקרתי

דיור מוגן יוקרתי:

קהילה אקטיבית ותומכת היא מבין היתרונות המהנים ביותר של דיור מוגן,
אבל לא רק -
עיקר הדיור המוגן מהותו בדבר טיפוח תחושת שייכות בסביבה מלאת בחירה, כזו שעוצבה במיוחד לשמירה על עצמאות המתגוררים.
פעילות, מעורבות ורגיעה
איכות הדיור מייצר את האיזון המושלם בין פעילות, מעורבות ורגיעה – עמודי התווך המאפשרים לדיירים לחיות חיים מהנים באופן מלא.
הדיירים נהנים מארוחות מזינות וטעימות, אותן יסעדו בחדר האוכל או בחדרם הפרטי. סביבת הדיור מעודדת אותם לחבור לדיירים אחרים לקפה או לסתם סיבוב בגני החצר המטופחים, כאשר הצוות דואג שיחזרו לחדר רענן ונקי.
הקהילה שלנו מציעה פעילויות חדשניות וחגיגיות מעת לעת, אשר משתנות בהשראת הדיירים ובהתאם לאירועי היומיום. נווה חוף מאמץ את הקונספט הבריאות, שאנו מאמינים שלו קשר הדוק לאיכות חיים. הפעילויות השונות מתבססות על פילוסופיות שמעבר למילה 'בריאות', על מגורים מלאים אשר עוצבו במיוחד להגנה על המתגורר וסיוע – ומבלי לגרוע מעצמאותו של המתגורר. דיור מוגן נועד לשלב, תקופה וגיל מסוים בחייו של אדם – ואחד טוב הוא כזה שעיקר מהותו ובראש מעייניו - טיפוח אושרם ואריכות חייהם של הדיירים.
פעילויות מערבות, הזדמנויות ללמידה, אוכל איכותי וטיפול שבבסיסו הקשבה, הבנה ומקצועיות, הם מבין הגורמים ההופכים את קהילת הדיור המוגן של נווה חוף לביתית במיוחד.
דיור מוגן בנווה חוף פועל כבר שנים רבות במקצועיות ייחודית לו, תוך שימת דגש על איכות המחייה ועל הדרך בה הדיירים מעוניינים ובוחרים לחיות, מעודד אותם להמשיך בפעילות עצמאית בשילוב תמיכה שתעזור להם לשגשג ולחיות חיים מלאים.