המלצות

במהלך השנים קיבלנו המלצות ממגוון הדיירים הנפלאים ובני משפחותיהם שאותם אנו מלווים כבר שנים בפעילויות שונות ועל בסיס יומיומי. אנו שמחים לשתף אתכם בחלק מההמלצות הנבחרות.

הבריאות, השמחה, הנחת וההרגשה שאתם נמצאים בבית, כל אלו הם העיקר עבורנו.
חשוב לנו שתדעו שאנו נמצאים לרשותכם 24/7, עבורכם ולמענכם.

מחפשים דיור מוגן? רוצים לקבל מידע נוסף? לחצו כאן להשארת פרטים, ואנחנו נחזור אליכם.

פשוט מאושרים להיות באחוזה

"הוריי מרוצים מאד, וגם אנחנו, המשפחה, מרוצים שהם מרוצים, מכל ההיבטים – מבחינת אם הבית, תחזוקה, עובדת סוציאלית (התחיל עם דורית ברכישה בשלב הראשוני). אני תמיד מאד מעורבת וכל דבר שאני אומרת בעקיפין או בישירות – הכל נעשה מהר, בחום ובזריזות ובאדיבות, וההורים שלי פשוט מאושרים שם. מבית קרקע בכפר ורדים, עברו לדירת 3 חדרים מבת ים, בכל זאת מעבר לא פשוט – והם מאד נהנים! יחד עם כל ההרצאות וההופעות, חדר הכושר, הבריכה, ממש נהנים מהכול".

פנינה משה, בתם של אסתר ופסח קראוס מכפר ורדים, דצמבר 2018

ליהנות מהחיים ולהוקיר כל רגע

לפני 11 שנה החלטנו לעבור להתגורר באחוזת נווה חוף, אנו שמחים על החלטנו בכל רגע ממש, המוטו שלנו – להיות מרוצים מהחיים ולקבל את הדברים כמו שהם. תודה לסביבה שלנו. באנו הנה כדי לא להיות לבד. לא טוב היות האדם לבדו. יש באחוזה 200 דיירים וחלק גדול מהם מאוד מקורבים אלינו. אנחנו לא מרגישים אפילו רגע לבד באחוזה. או חברותא או מיתותא – אנחנו בחרנו בחברותא.

ציפורה ושמעון פניגשטיין

טיול נפלא

בתאריך 3.6.2017 יצאנו כ-54 דיירים לטיול ברכת העמק לביקור בגלבוע (אנרגיה ירוקה). הטיול היה מאורגן בצורה מושלמת ואם היו קשיי הליכה, דיירים עזרו אחד לשני. ההרצאה על "אנרגיה ירוקה" הייתה מאד מעניינת, וקיבלנו הסברים על כל דבר. כרגיל יוסי אזולאי שלט על הסדר ומילוי כל תוכניות הטיול. אני באופן אישי קיבלתי המון עזרה ותודה על כך ליוסי שלנו.

יורם לוין

ערב מקסים ומהנה

ברצוננו להודות ליוסי ולהנהלה על ערב נפלא. "שמיים פתוחים" וצעד הרקדנים, כמה נהדרים הם – המוסיקה, השירים והריקודים, בתוספת השוקולד שהמתיקו לנו את הערב. כן כן, היה ערב מהנה ומתוק. תודה רבה, חג שמח!

חנה ונחום רז, גילה וצבי שטצלר, בטי קרקו, נינה ואלי זיכר

אנחנו כבר 8 שנים באחוזה. בהתחלה, לא הייתי כ"כ רגילה למקום. אחרי מס' חודשים, התחלתי לומר "אנחנו חוזרים הביתה". זה ביתנו ואנו חוזרים אליו תמיד בשמחה. ברצוני לומר: אנחנו כאן כמו משפחה אחת גדולה. לכל אחד מאתנו יש משפחה פרטית ומשפחה כללית גדולה, כאן באחוזה. יושבים ב"רחבה", נרגעים משיחה ודיבורים עם החברות. הלב מתרחק מן הירק והפרחים מסביב, או שהולכים לאיזה חוג. החיים באחוזה מתנהלים על מי מנוחות, ואנחנו מרוויחים כאן כמה שנים טובות."

נעמי בן מאיר, 2018

משכננו החדש

מעברנו לדיור מוגן היה מלווה בלבטים רבים. כאשר בקרנו ב"אחוזת נווה חוף" התאהבו מבט ראשון. האווירה הפסטורלית עם דשאים ומפלי מים כבשה את ליבנו. אנו משתדלים להגיע לחוגים וגם להשתתף במרבית האירועים בערבים, אך גם נהנים לשבת בבית ולארח את בנותינו והנכדים. תודתנו נתונה להנהלה, לצוות העובדים ולדיירים שסייעו לנו להתאקלם ולהרגיש בנוח.

מימי ואברהם שקדי

משפחה אחת גדולה

אנחנו כבר 8 שנים באחוזה. בהתחלה, לא הייתי כ"כ רגילה למקום. אחרי מס' חודשים, התחלתי לומר "אנחנו חוזרים הביתה". זה ביתנו ואנו חוזרים אליו תמיד בשמחה. ברצוני לומר: אנחנו כאן כמו משפחה אחת גדולה. לכל אחד מאתנו יש משפחה פרטית ומשפחה כללית גדולה, כאן באחוזה. יושבים ב"רחבה", נרגעים משיחה ודיבורים עם החברות. הלב מתרחק מן הירק והפרחים מסביב, או שהולכים לאיזה חוג. החיים באחוזה מתנהלים על מי מנוחות, ואנחנו מרוויחים כאן כמה שנים טובות 🙂

נעמי בן מאיר

מחפשים דיור מוגן?

רוצים לקבל מידע נוסף? להגיע לפגישת ייעוץ?

תשאירו את פרטיכם כאן ונחזור אליכם בהקדם

.

דילוג לתוכן