דיור מוגן > דפי תוכן > להרגיש כמו בבית בדיור מוגן

להרגיש כמו בבית בדיור מוגן:

אין מקום כמו הבית, כי בבית אנשים מקבלים את מיטב היחס מאנשים שהכי אוהבים אותם, בבית כולם מכירים את כולם ויודעים בדיוק מה כל אחד אוהב ומה לא, מה הוא צריך ומתי ..
דיור מוגן פועל באותו עקרון, בדיור מוגן הדיירים יהיו מוקפים בצוות מקצועי טוב ומסור למקצוע כך שידעו מרצון עצמי מה כל דייר צריך בלי לשכוח שום פרט, דיור מוגן מתאפיין בכך שאנשים יכולים לפתח חבריות , הם יכולים להכיר אנשים אחרים , ובאמת כמו בבית תמיד לקבל יחס טוב מהם ומהצוות של דיור מוגן. 


מאוד קל להרגיש כמו בבית בדיור מוגן של נווה חוף, דיור מוגן של נווה חוף מספק שירותים מדהימים לדיירים והופכים את הדיור מוגן לבית של ממש.

מהו גיל הזהב שעליו מדברים? גיל הזהב מזכיר לבני הגיל השלישי שהחיים שלהם יכולים להיות מלאי שמחת חיים ודינמיות ממש כמו בחיי הנערות. המעבר מהמגורים בבית הפרטי שלך למקום אחר צופה קשיים אך לבסוף מניב תוצאות ראויות ומשביעות רצון. מדוע זוג מבוגר שהיה רגיל לחיות במקום מסוים ירצה להעתיק את מגוריו למקום אחר? לפניכם נציג מספר סיבות מצוינות לעבור לדיור לגיל הזהב.

דיור מוגן לגיל הזהב זהו מקום בו מעניקים לבני הגיל השלישי רמה גבוהה של איכות חיים בלתי מתפשרת, דווקא בגיל הזה קיים הצורך לדעת שיש מישהו שדואג לך, ברמה המקצועית, הנפשית, הטיפולית והפיזית.

דיור מוגן לגיל הזהב כולל בתוכו פעילויות בתחום החברה, המוזיקה, האמנות, הספורט וכדומה. למעשה דיור מוגן לגיל הזהב חוסך מהדיירים זמן וכסף רב המתבזבזים על נסיעות הלוך ושוב למתנסים ומועדונים המאפשרים פעילויות אלו. כאשר כל הפעילויות מרוכזות במקום אחד, קל ופשוט להגיע ולחזור. כל הפעילויות מגיעות עד אליהם, ללא צורך לנוע יתר על המידה. בגילאים אלו הרגשת העייפות גוברת ובמידה והמגורים של אותם מבוגרים היו בבית הפרטי שלהם, הם היו מוותרים על חלק מן התכניות המוצעות להם, וחבל.

מלבד הפעילויות החברתיות המצויות ברשתות של דיור מוגן לגיל הזהב, ישנו גם הנושא של הדאגה והאחריות למבוגר. מבוגר המתגורר בביתו שלו תלוי בילדיו, נכדיו ובשאר בני משפחתו, וסך הכל הוא נמצא לבדו רוב שעות היממה (פרט למבוגר שנתמך במטפל צמוד, אך זה גורר כמובן עלות כספית גבוהה), במקרה הצורך כאשר הוא במצוקה, הקריאה וההגעה לעזרה עלולה לקחת זמן רב וכרוכה בסיכון. דיור מוגן לגיל הזהב מעניק שירותים מקצועיים, טיפוליים, נפשיים ופיזיים. אחיות ורופאים אמונים על הצד הרפואי, במקרה הצורך ישנם אנשים צוות שאחראים לעזור בפעולות מוטוריות ופיזיות של הדייר, כגון: מקלחת, האכלה וכו'. הסיוע הזה לרוב יוצר מבוכה ובושה מצד הדייר, כיון שלא מכבר הוא היה אדם שדואג לעצמו בכל, מאכיל ומלביש את ילדיו ואף מפרנס, והנה כעת נותר זקן וגלמוד, אך לא כך הדבר כיוון שהחשוב מכל הוא ההרגשה הטובה והשמחה שתינתן לאותו מבוגר, כאשר הוא יבין שטבעי ביותר לקבל סיוע חיצוני ובפרט בגילאים אלו. דייר המתגורר בבית של דיור מוגן לגיל הזהב מרגיש כל העת שמישהו דואג לו, תומך ועוזר ובכל רגע ניתן לפנות לקבלת עזרה. החשיבות להקשבה למבוגר בגילאים אלו הינה משמעותית ביותר, כיוון שרבים מבני הגיל השלישי שחשים עזובים ע"י בני משפחתם ומכריהם, לחברה קשה לקבל את תופעת ההזדקנות.

ישנו עניין שוודאי מוכר יותר לדיירות מאשר לדיירים, והוא בישול הארוחות. בנות הגיל השלישי היו רגילות לבשל כל העת ארוחות לבני משפחתם ואפילו לנכדיהם שהיו באים לביקור, אולם כעת הכוח כבר אינו כתמול שלשום והידיים אינן עובדות כראוי, מי ידאג לארוחות? דיור מוגן לגיל הזהב מסייע גם בתחום זה. ישנן ארוחות מסודרות ועשירות המתאימות לצרכי הגיל השלישי, אוכל מזין לגוף על מנת לשמור על המצב הפיזי שלהם.

כעת כשקראתם את הנאמר כאן וראיתם את מלוא היתרונות הקיימים במגורי דיור לגיל הזהב, השאלה הנשאלת היא מדוע להישאר בבית כשמחכים חיים כל כך עשירים ומלאי חוויות ברשתות דיור מוגן לגיל הזהב?

להרגיש בבית בדיור מוגן

לחץ להגדלה   לחץ להגדלה