דיור מוגן > דפי תוכן > דיור מוגן יוקרתי

דיור מוגן יוקרתי:

אחוזת נווה חוף גאה בכך שמספקת לדייריה דיור מוגן יוקרתי, שמחבר בין תחושת משפחתיות ונועם, לבין איכות חיים יוצאת דופן ללא יוצא מן הכלל.

בנוסף לכך, החיים בנווה חוף מבוססים על קהילה אקטיבית ותומכת, אשר הינה מבין היתרונות המהנים ביותר של דיור מוגן ואיכות חיים ברמה גבוהה.

כידוע, עיקר הדיור המוגן מהותו הינה טיפוח תחושת שייכות בסביבה מלאת בחירה, כזו שעוצבה במיוחד לשמירה על עצמאות המתגוררים וכזו שמכילה חום ומשפחתיות, יחסי אמון וכבוד הדדי, הנאה צרופה ותחושה של בית.

פעילות, מעורבות ורגיעה

  • נווה חוף הינה אחוזת דיור מוגן יוקרתי במרכז, שמכילה איכות דיור המייצרת איזון מושלם בין פעילות, מעורבות ורגיעה – עמודי התווך המאפשרים לדיירים לחיות חיים מהנים באופן מלא.
     
  • שירותי האחוזה רבים ומגוונים, מקיפים את כל צרכי הדיירים, בין אם מדובר בדיירים בגילאי הזהב, ובין אם מדובר בדיירים שנמצאים במחלקה הסיעודית.
     
  • סביבת האחוזה מוקפת אטרקציות כגון חוף הים והטיילת החדשה של ראשל"צ שכוללת מרכזי בילוי שונים, מסעדות ובתי קפה, מגוון מרכזים רפואיים כגון וולפסון ואסף הרופא, היכל התרבות החדש ועד.

הדיירים נהנים מתפריט עשיר ומזין, שמכיל ארוחות טעימות אותן יסעדו בחדר האוכל רחב הידיים ונעים להפליא, או בחדרם הפרטי. סביבת הדיור מעודדת אותם לחבור לדיירים אחרים לקפה או לסתם סיבוב בגני החצר המטופחים, כאשר הצוות דואג שיחזרו לחדר רענן ונקי.

הקהילה שלנו מציעה פעילויות חדשניות וחגיגיות מעת לעת, אשר משתנות בהשראת הדיירים ובהתאם לאירועי היומיום.

אחוזת נווה חוף מאמצת את קונספט הבריאות, שאנו מאמינים שיש לו קשר הדוק לאיכות חיים. הפעילויות השונות מתבססות על פילוסופיות שמעבר למילה 'בריאות', על מגורים מלאים אשר עוצבו במיוחד להגנה על המתגורר וסיוע – ומבלי לגרוע מעצמאותו של המתגורר, אלא דווקא לאפשר לו להרחיב אותה ולהגיע להישגים חדשים ולתחושת שביעות רצון ונחת.

דיור מוגן נועד להכיל תקופה וגיל מסוים בחייו של אדם. דיור מוגן איכותי וטוב הינו כזה שעיקר מהותו ובראש מעייניו נמצאים טיפוח אושרם ואריכות חייהם של הדיירים, ועבורנו זה הדבר החשוב ביותר.

פעילויות מערבות, הזדמנויות ללמידה, אוכל איכותי וטיפול מסור שבבסיסו הקשבה, הבנה ומקצועיות, הינם מבין הגורמים ההופכים את קהילת הדיור המוגן של נווה חוף לביתית במיוחד, איכותית ואהובה.

דיור מוגן בנווה חוף פועל כבר שנים רבות במקצועיות ייחודית לו, תוך שימת דגש על איכות המחייה ועל הדרך שבה הדיירים מעוניינים ובוחרים לחיות, מעודד אותם להמשיך בפעילות עצמאית בשילוב תמיכה שתעזור להם לשגשג ולחיות חיים מלאים בכל טוב.